شت لاله ها از خرداد ماه در پیست بین المللی دیزین و دربندسر، میزبان گردشگران خواهد بود.
بهار 1400 شاهد اتفاقی بزرگ در حوزه ایجاد یک جاذبه گردشگری شاخص در کل ایران خواهیم بود. آنهم برگزاری جشنواره گل های الف در مجموعه پیست دیزین ، دربند سر و محوطه هتل گاجره .


این جشنواره با گل های لاله و بنفشه از اول خرداد ماه آغاز خواهد شد و تا مهر ماه با گل های دادودی به پایان می رسد. در این جشنواره بیش از 12 میلیون پیاز ، نشاء و بذر از انواع گل ها همچون بنفشه، لاله، قرنفل، ستاره ای، سینره، داوودی و کوکب استفاده شده است که در حدود 5 ماه قابل بازدید می باشد.


از آنجایی که جهت بالا بردن کیفیت و عمر گلها به هوای خنک و رطوبت کافی نیاز هست، بهترین فضا جهت ایجاد دشت گلها در کوهستان و ارتفاع حدود 3000 متری می باشد، بخاطر همین موضوع دشت های بالا دست پیست دیزین و دربندسر انتخاب شد که لوکیشنی ایده آل از نظر آب و هوایی برای گل های کشت شده خصوصا لاله می باشد.


گردشگران جهت دسترسی به دشت گل ها باید از تله کابین استفاده کنند که خود به جذابیت بازدید از این جشنواره می افزاید و یک روز به یاد ماندنی را برای آنها رقم خواهد زد. اما استفاده از تله کابین جدا از جذابیت هایی که ایجاد می کند، هزینه بازدید از جشنواره را نیز افزایش می دهد.